Dnes je 23.02.2019

Hlavné Menu

Úvod
Alarmy
Kamery

Kto je online?

Newsflash

   Úvod
Návrh CCTV PDF Tlačiť Email

CCTV (kamerové systémy)

Kamerové systémy  a zabezpečovacie systémy sú jednoduchým nástrojom, ktorým možete svoj majetok ochránit a sledovat, stále viac sa stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia supermarketov, obchodných domov, hotelov, mestských centier, verejných inštitúcii, úradov, letísk, priemyselných podnikov, zábavných centier, športových zariadení a všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalostí buď v reálnom čase alebo z archivácie.

K zabezpečeniu pokrytia širokého spektra požiadaviek užívateľov týchto systémov dodávame kompletný sortiment produktov potrebných k realizácii optimálneho riešenia od renomovaných dodávateľov. Kamerové systémy možno spojiť s poplachovými alebo prístupovými systémami, čím zabezpečíme zvýšenie ochrany objektu, zefektívnime pracovný výkon zamestnancov, minimalizujeme vo výrobe straty kazovými výrobkami, službami a pod. Videosignál , prípadne aj zvukový výstup z jednotlivých kamier je možné ďalej spracovať rôznymi technológiami. Nahrávka z kamerového systému može velmi výrazne pomoct polícií chytiť páchatela trestnej cinnosti.

Dalšou výhodou našich kamerových systémov je možnost sledovat aktuálne dianie z kamier alebo záznamy cez počítačovú siet a vzdialene cez Internet na mobilných zariadeniach  PDA, mobil a pod..

Spoločnosť ATsys s. r.o. Vám zabezpečí inštaláciu skrytých a priznaných kamier systémom jedna vidí na druhú. To znižuje možnosť potencionálneho páchateľa sabotovať kamerový systém. Ideálny čas pre návrh CCTV systému je počas výstavby priestoru ktorý chceme chrániť, prípadne počas rekonštrukcie. Kamerový systém vyžaduje položenie káblových trás a integráciu skrytých kamier do priestoru a príslušenstva interiéru. Napríklad montáž skrytej kamery do svietidiel, nábytku atď.V súčasnosti je možné naištalovat jednoduchšiu aplikáciu kamerového systému do rodinného domu aj so záznamom a so 4 kamerami do 500,- EUR.

 

Pri vyvolaní poplachu EZS možeme posielať signál na kamerový systém, cím môžeme posielať krátke MMS správy podľa nastavenia alebo prostredníctvom webservera sa spojit aj s celým systémom a možeme sledovat aktuálne dianie. Samozrejme nahrávanie je možné 24 hodín so zálohovaním aj na viac mesiacov (zaleží od veľkosti HDD) v digitálnej forme, videosignál sa ukladá na hardisk. Výhodou je moznost vybrat si druh zaznamenávania z jednotlivých kamier (podla potreby a casu - nepretržite, alebo len pri detekcii pohybu, cím sa šetrí priestor na disku, prípadne manuálne spustenie záznamu). Výhodou je tiež prehladné prehrávanie zaznamenaných udalostí podla císla kamery, dátumu a casu, alebo podla detekcie pohybu v danej snímanej scéne. Na monitorovanie vonkajších a vnútorných priestranstiev a objektov je možné použit kamery širokého rozsahu velmi kvalitných profesionálnych kamier. Inštalácie vykonávame pre región Západné a Stredné Slovensko. Ďalej Vám zabezpečíme servis a údržbu jestvujúceho systému.

DVR (digitálny videorekordér)

DVR (digitálny videorekordér) ku ktorému je možné zapojiť aj šestnásť kamier a sieťový kábel pripojený cez LAN sieť do internetu. V takom prípade môžete udalosti zo stráženého objektu sledovať priamo na internete.

 

Ilustrácia rodinného domu komplexného elektronického systemu, EZS, a CCTV.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >